Corné van der Kieft

Corné van der Kieft

"

Werken bij Koopman past bij mij, omdat je hier veel afwisseling hebt en jezelf kunt zijn.

1. Wat doe je precies in jouw werk?

Ik ben Corné van der Kieft, getrouwd en vader van twee kinderen. Ik werk als monteur bij Koopman in Nijkerk. Vanaf de opening van de garage heb ik hier jarenlang gewerkt. Na een periode bij een andere werkgever ben ik sinds twee jaar weer teruggekomen bij Koopman.

 

In mijn werk houd ik mij bezig met het onderhouden, controleren en repareren van vrachtwagens. Zo voer ik inspecties en onderhoudsbeurten uit en vervang ik bijvoorbeeld hydrauliekslangen. Samen met mijn collega's zorg ik ervoor dat de vrachtwagens weer veilig de weg op kunnen.

2. Wat vind je het leukste aan jouw werk?

Wat ik het leukste vind aan mijn werk is de variatie. Je bent steeds met iets anders bezig en geen enkele dag verloopt hetzelfde. Daarnaast werk ik samen met leuke collega's, wat ervoor zorgt dat ik iedere dag met plezier naar mijn werk ga.

 

 

3. Waarom past deze functie bij jou?

Deze functie past goed bij mij vanwege de afwisseling in het werk. Er zijn altijd nieuwe uitdagingen en je krijgt de kans om jezelf verder te ontwikkelen. Ook zijn er binnen Koopman verschillende doorgroeimogelijkheden, waardoor je kunt blijven leren en groeien.

4. Wat zou je tegen iemand zeggen die twijfelt om te solliciteren?

Als je twijfelt, zou ik zeggen: kom gewoon eens langs voor een bak koffie en loop een dagje mee. Dan kun je zelf zien wat voor mooi werk we hier doen, hoe de sfeer is en of het bij je past.

Klaar voor een nieuwe stap? Ontdek onze werkplaatsvacatures en kijk wat bij jou past.